הקמת פעילויות ייצור
הקמת פעילויות ייצור

חברות תעשיה רבות בוחרות להרחיב או להעתיק את פעילותם למדינות מתפתחות, כדי להשיג יתרון בעליות הייצור והתפעול. בכך הן מעצימות ומאריכות את מידת הרלוונטיות ותחרותיות שלהן בעולם הדינאמי של ימינו – ומגדילות את שורות הרווח.

גלובליות כבסיס להתייעלות
העתקת פעילות הייצור למדינה זרה הינה אסטרטגיה מוכרת להתייעלות תפעולית, שאומצה על ידי חברות התעשייה המובילות בעולם. אבל איך עושים את זה נכון?
W.B. Investments מתמחה בהקמת מפעלים וקווי ייצור בגיאורגיה. הרקע שלנו בתעשיות מגוונות, לרבות בתעשיית התעופה, אפשרת לנו להקים מפעלים שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר (“סטנדרט תעופתי”). אנחנו מלווים לקוחות שעוסקים בסוגי פעילות שונים ומגוונים, עם רמות משתנות של איכויות ותקנים.
אנחנו מציעים ללקוחותינו ליווי כולל, משלב בדיקת היתכנות הכלכלית עד לקבלת מפעל מייצר בגיאורגיה. אנו עובדים בהתאם לתכנית רב-שלבית מפורטת שמותאמת במיוחד עבור כל לקוח. יחד עם לקוחותינו, אנו בוחנים את קווי הייצור, על מנת למפות את הקווים שמאופיינים על ידי רווחיות מופחתת.
לאחר ביצוע המיפוי, נלווה את הלקוחות שלנו בתהליך קבלת ההחלטות על העתקת או הקמת קווי ייצור חדשים בגיאורגיה, תוך שרטוט השלבים הנכונים לביצוע. המטרה שלנו היא להעמיד את בסיס הידע שלנו לרשותם, ולסייע להם לקבל החלטות חכמות בזמן קצר.

שלבי העבודה שלנו כוללים:

  • אפיון צרכים: ליווי מלא משלב החשיבה, דרך שלב ה-HLD ועד לאפיון מפורט של המפעל אשר יענה על כל הצרכים לשנים קדימה. בנוסף, האפיון יכלול מיפוי של הצרכים הלוגיסטיים כגון ייבוא חומרי גלם ושינוע מוצרים מוגמרים.
  • בחירת מיקום גיאוגרפי: נבחן מיקומים פוטנציאליים בגיאורגיה להקמת המפעל, בהתאם לפרמטרים שונים שיוגדרו מראש. נאתר את הנדל”ן המתאים באזור הנבחר.
  • היתרים: ההיכרות שלנו עם מערכת החוקים והרגולציה בגיאורגיה מאפשרת לנו לטפל בהיבטים הבירוקרטיים של תהליך ההקמה, לדאוג לקבלת כל האישורים וההיתרים הנדרשים.
  • הקמת המפעל: אנו מחויבים להצלחה של לקוחותינו בהקמת פעילויות הייצור בגיאורגיה, ולשם כך נתפקד כזרוע ביצועית בלתי נפרדת מטעמם. נפעיל את אנשי המקצוע והמשאבים המתאימים בגיאורגיה לשם הקמת מערך בקרה ופיקוח, שיסייע בהקמתו של מפעל מוגמר בסטנדרטי ייצור בינלאומיים – תוך עמידה בתקנים הנדרשים בתעשיות הספציפיות.
  • גיוס כוח אדם: בשלבי סיום ההקמה, נתחיל בגיוס כוח אדם איכותי בהתאם הפרופילים שהוגדרו על ידי הלקוח. שלבי הגיוס כוללים איתור מועמדים, סינונם והצגת מועמדים סופיים.

רוצים לייעל את הייצור לשנים קדימה? נשמח לשוחח איתכם על הצרכים שלכם. ניתן ליצור איתנו קשר ב-052-8917817 או ב- industryingeorgia@gmail.com

תפריט
דילוג לתוכן