אודות
אודות

W.B. Investments LLC היא חברה גיאורגית בבעלות ישראלית המתמחה בהקמת מפעלים תעשייתיים משלב אפיון הצרכים ועד לשלב הייצור בפועל. אנחנו מהווים עבור לקוחותינו שותף איתן, מקומי-ישראלי, שניחן בידע, בניסיון ובהבנה הנדרשים כדי להקים את המפעל שלהם בגיאורגיה. קשרי הממשל החזקים שלנו, יחד עם ההיכרות שלנו עם הרגולציה והאקלים העסקי המקומי, מאפשרים לנו ליישם תהליך הקמה אופטימלי, תוך עמידה בתקני ייצור בינלאומיים.
ל-W.B Investments נציגות הן בישראל והן בגיאורגיה. חברי הנהלת החברה הינם חברים בלשכת המסחר ישראל-גיאורגיה. מבנה זה מבטיח תקשורת רציפה ואיכותית, ללא פערי תרבות ושפה.

הדרך להקמת מפעל עוברת בגיאורגיה
כיאה לחברה יזמית, זיהתה W.B. Investments את הפוטנציאל האדיר הטמון בביסוס תעשייה ישראלית בגיאורגיה. המעבר לגיאורגיה מאפשר לחברות בתעשייה להפחית את עלויות הייצור ולהתייעל מבחינה כלכלית.
הצלחתן של החברות שאנחנו מלווים בגיאורגיה חשובה לנו. אנו נשענים על ערכים של שקיפות, יושרה ועמידה ביעדים על מנת לבסס מערכות יחסים קרובות ומוצלחות עם לקוחותינו. אנחנו מיישמים ומנהלים פרויקטים בכל קנה מידה, החל מהקמת מפעלים מורכבים בהתאמה אישית ועד למסירת פרויקטים בשיטת turnkey.

הנהלת החברה
ארי ויסבורט – מייסד ויו”ר, W.B. Investments
W.B. Investments LLC הוקמה על ידי ארי ויסבורט, מבכירי התעשיינים בישראל ובגיאורגיה, אלוף משנה במיל’ ומפקד בסיס חיל אוויר לשעבר. כבעלים של חברת א. שינוי בע”מ הישראלית, הוביל ויסבורט הקמה של מפעלי תעשייה וקווי ייצור בסטנדרטים בינלאומיים בישראל ובגיאורגיה עבור חברות עם נפח ייצור משמעותי בתעשיית הפלסטיק, התעשייה הצבאית והאזרחית, ועוד.

רוצים מידע נוסף? לחצו כאן.

 

תפריט
דילוג לתוכן