הזדמנויות עסקיות בגיאורגיה

 

W.B. Investments פועלת בגיאורגיה כשלוש שנים.

 

רמת ההיכרות שלנו ב-WBI עם השוק המקומי ורמת החשיפה שלנו להזדמנויות עסקיות ולהיכרות עם התעשייה המקומית מייצרות לכם הזדמנות לפרוץ לשוק חדש המייצר ומייצא ליותר מ-90 מדינות באירופה, אסיה ואמריקה. 

הנוכחות שלנו הן בארץ והן בגיאורגיה מאפשרת לנו היכרות קרובה עם לקוחותינו ומוצריהם, איתור והרחבת  פוטנציאל המכירות שלהם וליווי עסקאות עד לשלב החתימה. 

 

אנו מייצגים מפעלים שונים בישראל ובגיאורגיה ומציעים את שירותיהם לחברות ומפיצים בשתי המדינות, ובכך מהווים כתובת עבור מפעלים, יצרנים ומשווקים המתעניינים בהזדמנויות העסקיות הרבות שטמונות בשיתופי פעולה אלו.

המפעלים אותם אנו מייצגים חולשים על תעשיות שונות, בין הבולטים שביניהם ניתן למצוא: מפעל המייצר אלומיניום לפי אנליזת לקוח, מתפרה high end המספקת שירותי תפירה למותגים בינלאומיים, מפעל המייצר ממתקים, מפעל לייצור מוצרי נייר ומפעלים רבים נוספים.

 

כמו כן, הודות להיכרות מקיפה עם התעשייה הגיאורגית ובזכות הקשרים הרבים אותם צברנו במהלך השנים אנו מחזיקים גם ביכולות ובכלים לאיתור הזדמנויות עסקיות שונות, המותאמות באופן פרטני לדרישות לקוחותינו הישראלים.

ככלל, גיאורגיה מהווה כיום יעד אטרקטיבי עבור אנשי עסקים ועבור בעלי מפעלים אשר מעוניינים להעתיק את פעילותם מישראל לגיאורגיה או לפתוח פעילות ייצור חדשה בגיאורגיה.

 

נוסף לכך בין ישראל לגיאורגיה ישנה מערכת יחסים המבוססת על אמון מחד ורצון לקדם אינטרסים משותפים מאידך בין אנשי התעשיה בגיאורגיה לאנשי התעשיה בארץ. לכן יותר ויותר אנשי עסקים משתי המדינות פועלים למען יצירת קשרים עסקיים, רקימת שיתופי פעולה ומיקסום הזדמנויות אלו, לרווחת הצדדים השונים.

 

אז אם גם אתם מעוניינים לבחון את האפשרויות העסקיות אותן גיאורגיה מציעה בעבורכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לבחון עמכם רעיונות לשיתופי פעולה ולאתר עבורכם את אותן הזדמנויות אשר יספקו מענה על מלוא דרישותיכם. 

תפריט
דילוג לתוכן