הזדמנויות עסקיות בגיאורגיה
הזדמנויות עסקיות בגיאורגיה

חברת W.B. Investments פועלת בגיאורגיה משנת 2017.
ההיכרות שלנו עם התעשייה המקומית ורמת החשיפה שלנו להזדמנויות עסקיות, מסייעות לנו להכין עבורכם את הקרקע לפריצה לשוק חדש המייצר ומייצא ליותר מ-90 מדינות באירופה, אסיה ואמריקה.
הנוכחות הדומיננטית שלנו, הן בישראל והן בגיאורגיה, מאפשרת לנו להכיר את לקוחותינו מקרוב, להרחיב את פוטנציאל המכירות שלהם וללוות עסקאות חדשות עד לשלב החתימה.

הכירו את הלקוחות שלנו
כיום, אנו מייצגים מפעלים שונים בישראל ובגיאורגיה ומציעים את שירותיהם לחברות ולמפיצים בשתי המדינות. אנו מהווים כתובת למפעלים, יצרנים ומשווקים שמתעניינים לבחון שיתופי פעולה פוטנציאליים והזדמנויות עסקיות שונות.
המפעלים שאנחנו מייצגים חולשים על תעשיות מגוונות. בין הבולטים שביניהם ניתן למצוא: מפעל המייצר אלומיניום לפי אנליזת לקוח, מתפרת high end המספקת שירותי תפירה למותגים בינלאומיים, מפעל לייצור ממתקים, מפעל לייצור מוצרי נייר ומפעלים רבים נוספים.

ישראל וגיאורגיה: אקלים אידיאלי לעסקים
גיאורגיה היא יעד אטרקטיבי לאנשי עסקים ובעלי מפעלים שמעוניינים להעתיק את פעילותם מישראל לגיאורגיה, או לפתוח פעילות ייצור חדשה במדינה.
בין ישראל לגיאורגיה קיימת מערכת יחסים המבוססת על אמון ורצון אמיתי לקדם אינטרסים משותפים. מערכת יחסים זו מתוחזקת על ידי אנשי תעשיה ישראלים וגיאורגים רבים. בימים אלו, יותר ויותר אנשי עסקים משתי המדינות פועלים למען חיזוק קשרים עסקיים, רקימת שיתופי פעולה חדשים וניצול הזדמנויות שמטיבות עם שני הצדדים.
לצוות המוביל של W.B. Investment היכרות מקיפה עם התעשייה הגיאורגית. בזכות הקשרים הרבים שצברנו במהלך השנים, פיתחנו יכולות וכלים לאיתור הזדמנויות עסקיות שונות, המותאמים באופן פרטני לדרישות לקוחותינו בישראל.

מעוניינים להכיר את האפשרויות העסקיות שגיאורגיה מציעה לכם? צרו עמנו קשר עוד היום. נשמח לבחון ביחד רעיונות לשיתופי פעולה ולאתר עבורכם הזדמנויות חדשות.

 

תפריט
דילוג לתוכן